Projekt notarialnego protokolu NZW – zmiana umowy spolki poprzez dodanie PKD

Pobierz z instrukcją
99,99 zł
W cenie:
Wzór dokumentu w formacie WORD
Dokładna instrukcja jak uzupełnić Dokument
Wyjaśnienie prawniczych terminów

 

 

Opisz sprawe

Zgłoszony przez Ciebie opis sprawy trafia do prawników

Każdy z nich wycenia indywidualnie Twoją sprawę

Na podany adres email otrzymujesz oferty prawników z sprecyzowaną ceną i terminem realizacji

Wybierz najkorzystniejszą ofertę

 

Poniżej znajdziesz wzór dokumentu „Notarialny protokół NZW – zmiana umowy spółki poprzez dodanie PKD”, który został przygotowany przez radcę prawnego specjalizującego się w prawie handlowym. Wzór zawiera:

  • dokładne wyjaśnienie trudnych terminów prawniczych, w celu wyjaśnienia treści dokumentu;
  • liczne przykładowe postanowienia pozwalające w łatwy sposób przygotować własny protokół i dopasować go do indywidualnych potrzeb;
  • pełen zestaw potrzebnych uchwał, m.in. uchwałę w sprawie wyboru Przewodniczącego Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników oraz
  • uchwałę w sprawie zmiany umowy Spółki;
  • liczne komentarze pomagające zrozumieć sens i istotę dokumentu;
  • Uwaga! Integralną częścią protokołu jest lista obecności na Nadzwyczajnym Zgromadzeniu Wspólników

Czym jest Protokół NZW spółki z o.o. – zmiana umowy spółki poprzez dodanie PKD?

Protokół NZW to nic innego jak zapis przebiegu Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników. Ten konkretny, prezentowany protokół, to zapis Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników, na którym doszło do zmiany umowy spółki poprzez dodanie nowych kodów PKD. Należy pamiętać, że każda uchwała w przedmiocie zmiany umowy spółki w tym również dotycząca zmiany PKD powinna zostać zaprotokołowana przez notariusza, niniejszy wzór stanowi projekt takiego protokołu w formie aktu notarialnego.

Przy okazji, jeżeli jesteś zainteresowany pełną zmianą umowy swojej spółki to wzór umowy spółki z o.o. z obszernym komentarzem i instrukcją znajdziesz tutaj.

Dla kogo przeznaczony jest Protokół NZW spółki z o.o. zmiana umowy spółki poprzez dodanie PKD?

Niniejszy wzór pozwala na zmianę umowy spółki, w szczególności poprzez dodanie nowych kodów PKD. Należy pamiętać, że niniejszy wzór nadaje się do dokonania dowolnej zmiany umowy spółki. Dzięki przejrzystej instrukcji i licznym komentarzom nawet osoba niemająca wykształcenia i wiedzy prawniczej bez problemu sobie poradzi z wypełnieniem wzoru.

Zmiana PKD może to mieć miejsce w sytuacji, gdy wspólnicy chcą rozszerzyć albo zmienić przedmiot działalności swojej spółki.

Jak dodać PKD?

Dodanie kolejnych kodów PKD w spółce z o.o. następuje poprzez zmianę umowy spółki i wpis zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym. Wniosek o zmianę danych PKD spółki należy przygotować na formularzu KRS-Z3 dostępnym na stronie rządowej. Do rejestru przedsiębiorców KRS możesz wpisać nie więcej niż 10 kodów PKD, w tym jeden przedmiot przeważającej działalności na poziomie podklasy. Podmioty wpisane do KRS, które mają podane więcej niż 10 pozycji, muszą zgłosić zmianę w zakresie przedmiotu działalności, by dostosować wpis do obowiązujących przepisów. W umowie spółki możesz jednak wskazać tyle kodów PKD ile uważasz za słuszne. Dzięki temu, że są w umowie spółki, będziesz mógł/a w dowolnej chwili podjąć działalność w danej dziedzinie.

Dokumenty pokrewne:

Tagi zmiana umowy spółki, dodanie pkd, zmiana pkd, aktualizacja pkd, zmiana pkd krs, protokół NZW, umowy i protokoły spółek, zmiana umowy spółki S24, jak dodać pkd, lista obecności nadzwyczajnego zgromadzenia wspólników wzór.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Projekt notarialnego protokolu NZW – zmiana umowy spolki poprzez dodanie PKD”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Projekt notarialnego protokolu NZW – zmiana umowy spolki poprzez dodanie PKD

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Projekt notarialnego protokolu NZW – zmiana umowy spolki poprzez dodanie PKD”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *